Skrydžiai leidžia pasiekti bet kurį pasaulio kampelį. Taip galite sutaupyti daug laiko, kurį sugaištumėte važiuodami autobusu ar kita transporto priemone. Juolabiau, kad pigūs skrydžiai dažnai kainuoja mažiau nei kelionė autobusu.

Lėktuvų bilietus geriausia pirkti internetu

Anksčiau avia bilietai būdavo parduodami bilietų pardavimo vietose (kasose). Dabar lėktuvų bilietai visiems prieinami internetu. Daugelis perka bilietus tokiu būdu. Nes nebereikia gaišti brangaus laiko, be to, taip pirkti yra patogiau.

Keliaujant autobusu jūsų kelionė truks ilgai (galite važiuoti netgi parą ar kelias). Lėktuvu tą patį tašką pasieksite daug greičiau (per kelias valandas).

Pigūs skrydžiai dažniausiai būna paskutinę minutę

Jei nusišypsos laimė, ir būtent tada, kada planuojama kelionės data  bus siūlomi pigūs skrydžiai, tada jums tikrai pasiseks. Dažniausiai nebrangias keliones lengviau rasti tiems žmonėms, kurie nėra numatę konkrečios kelionės datos, ar netgi šalies.

Kai kuriais atvejais pigių lėktuvų bilietų paieškos gali pareikalauti šiek tiek kantrybės. Ne iš karto galite rasti. Kartais tenka gerokai panaršyti internete. Sudėtingiau gali būti tokiu atveju, jei esate numatę tikslią išvykimo datą ir tvirtai esate apsisprendę į kokią šalį vyksite.

Naudingi patarimai pigių lėktuvų bilietų medžiotojams

Pigių skrydžių paiešką rekomenduojame pradėti būtent svetainėje www.lektuvubilietai.eu

Paieškai skirtame langelyje įveskite tikslo oro uostą. Galite įvesti pageidaujamą sumą (pavyzdžiui nuo 40Lt). Jeigu žinote kokią šalį norite aplankyti, galite įvesti ir jos pavadinimą. Tai gali palengvinti paiešką.

Nenusivilkite, jei pirmą kartą prisėdę nesuradote to, ko ieškote. Pigių bilietų medžioklė gali užtrukti. Taip gali nutikti jei jums rūpi, kur ir kada keliausite. Paieška gali pareikalauti šiek tiek kantrybės.

Planuojantiems skrydį reikėtų stebėti aviakompanijų pasiūlymus. Čia galite rasti jums tinkantį. Jeigu suradote, ilgai nelaukite rezervuokite bilietą, kadangi kitas bilietų medžiotojas gali nugvelbti jį jums tiesiog iš rankų.

Nepavykus kelionei, kai kuriais atvejais, galima perduoti bilietą kitiems asmenims.

Kokios gali būti mažos kainos?

 Dažnai žmonės perka lėktuvų bilietus dėl to, kad jų kaina yra juokinga. Kas atsisakytų įsigyti skrydį vos už 39Lt, 60Lt, 45Lt, nukeliauti į Paryžių vos už 70 – 80Lt?

Tokie skrydžiai dažniausiai gali būti po kelių mėnesių. Pasitaiko, kad kelionei tenka pasiruošti labai greitai. Tokiais atvejais dažniausiai vykdomos akcijos tikslas yra užpildyti likusias laisvas vietas lėktuve.

Pigius skrydžius kartais būna paprasčiau rasti vienam žmogui, nei grupei. Žinoma, tai priklauso nuo kelionės datos bei trukmės. Jeigu nusprendėte praleisti atostogas svetur, pavyzdžiui su šeima ar draugais,  lėktuvų bilietų pasidairykite iš anksto.

Pigių kelionių ieško daugelis žmonių. Ne kiekvienas gali sau leisti įsigyti brangiai kainuojančią kelionę. Su tokiomis problemomis neretai susiduria mažas pajamas gaunantys gyventojai (tai gali būti mažas darbo užmokestis).

Atostogos gali prarasti dalį savo vertės, jei neišvyksite pailsėti. Pigūs skrydžiai suteikia galimybes keliauti visiems.