Kaip pasirinkti patikimą įmonę, kuri teikia mikroautobusų nuomos paslaugas? Mikroautobusų nuoma nuomapigiau.lt svetainėje yra nemažai įmonių, kurios nuomoja transportą, tačiau pateiksime keletą patarimų kaip išsirinkti tinkamiausią variantą Jūsų poreikiams. Atkreipiame dėmesį, kad tai bus bendri patarimai, nes konkrečiu atveju ir konkrečioje situacijoje nebūtinai tai tiks visu 100 procentu. Tad trys pagrindinės rekomendacijos, kai Jums reikia išsinuomoti mikroautobusą:

Pirma: pirma vieta į kurią reikėtų atkreipti dėmesį – tai klientų atsiliepimai apie teikiamas paslaugas. Paprastai dauguma nuomos portalų turi vietą skirtą atsiliepimams arba komentarams įrašyti, todėl jeigu tik tokia vieta puslapyje yra būtinai peržvelkite ir įvertinkite atsiliepimus. Taip pat norėtųsi atkreipti dėmesį, kad atsiliepimai būna ir subjektyvus ir ne visuomet atitinką realybę, todėl tokiu atveju kai išsirinkote transportą, bet atsiliepimas vienas kitas nelaba teigiamas, tuomet paprasčiausiai pasiteiraukite kodėl taip atsitiko. O jeigu nerimaujate tuomet visada galite paprašyt, kad į nuomos sutartį įtrauktų papildomą punktą, kuriame būtų pabrėžta tam tikri paslaugų niuansai. Niuansai gali būti įvairūs, bet bene vienas iš svarbiausių t.y. pakaitinio transporto užtikrinimas, jeigu kažkas nutiktų pagrindiniam transportui.

Antra: visuomet pasirašykite sutartį ir įtraukite detalų maršrutą ir laikus. Dažnai būna nesusipratimų dėl žioplumo, kai neatsakingai kažkuri tai pusė (nuomotojas ar nuomininkas) kažką ne taip suprato (jei užsakoma tik žodžiu) ir tuomet būna daug ginčų ir nesutarimų. Todėl nepagailėkite šiek tiek laiko ir išsireikalaukite tinkamos nuomos sutarties, įtraukdami reikiamus punktus. Kaip vieni iš svarbesnių punktų: tikslus kelionės maršrutas, visas nuomos laikotarpis, tikslūs laikai ir kiti niuansai kurie Jums aktualūs.

Trečia: įsitikinkite, kad nuomojate būtent tą mikroautobusą, kurį matote skelbimo paveiksliuką. Ne paslaptis, kad įmonės turi ne vieną ir ne du mikroautobusus, todėl net ir per klaidą galimą užsakyti ne to ko norėjote. O ypač tai aktualu, kai Jums labai svarbu kad transportas būtų be jokių priekaištų, nes Jums reiks pervežti VIP svečius. Kitas atvejai, kai būna gudraujama ir į skelbimo nuotrauką įdedamas gražesnis naujesnis mikroautobusas nei yra. Todėl geriausia susitikti apžiūrėti mikroautobusą ir sutartį pasirašyti vietoje, tuomet nekils nesklandumų.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Ypač didelė konkurencija įvairaus tipo mikroautobusų Vilniaus mieste. Vilniuje, kad ir didelė pasiūla, bet kai reikia išsinuomoti 9 vietų mikroautobusą kartais reikia nemažai pavargti kol surandi tai ko reikia. Ypač problematiškas periodas tuomet, kai dauguma žmonių vyksta slidinėti. Kadangi iki 9 vietų mikroautobusus galima išsinuomoti ir be vairuotojo, tad žmonės renkasi būtent tokio tipo ir vyksta į slidinėjimo kurortus praleisti atostogų, pailsėti ir paslidinėti.