mikroautobusų nuomaMikroautobusai – patraukli priemonė nusprendus keliauti. Visgi toli gražu ne kiekvienas galime pasigirti turintys šią transporto priemonę. Šiuo atveju netenka nusiminti, kadangi mikroautobusų nuoma – paslauga, kurią išbando vis daugiau tautiečių. Tai patogus būdas keliauti atostogauti, o kodėl – atskleisime šiame tekste.

  1. Mikroautobusų nuoma yra pigi paslauga, tad kiekvienas, kuris galvoja, kad keliauti aplink Lietuvą su autobusiuku patogus būdas – turėtų nesibaiminti dėl savo piniginės turinio. Kuo didesnį mikriuką pasiimsite – tuo mažiau už paslaugas sumokėti teks. Paprasčiausiai visa nuomos ir tuo pačiu kuro kaina yra dalinama iš visų asmenų, taigi galiausiai nelieka didelė suma vienam žmogui.
  2. Mikroautobusų nuoma įgalina ja pasinauoti, kadangi sąlygos yra labai paprastos. Dažniausiai nuomojama tokiu atveju, jeigu vairuotojas turi bent dviejų metų stažą. Tuo pačiu reikia detaliai persiskaityti visas sąlygas, kad tiksliai žinotumėte, kokia atsakomybė jus supa.
  3. Šioje transporto priemonėje gali vienu metu važiuoti labai didelis skaičius žmonių, taigi visi draugai – vienoje vietoje. Juk labai nemalonu, kai kompanija yra per kelias mašinas ir pabendrauti gali tik sustojus. Kur kas geriau – kai visi vienoje vietoje. Taigi užtikrinama, kad kelionė bus daug smagesnė.
  4. Kai kurios kompanijos suteikia galimybę pasinaudoti nuoma kartu su vairuotoju. Tokiu atveju visi keliautojai galės ramiai keliauti ir tuo pačiu bus užtikrinti, kad nebus nuklystama nuo maršruto.
  5. Mikroautobusų nuoma suteikia galimybę apvažiuoti gražiausias Lietuvos vietas ir sustoti ten, kur jūs norite. Jeigu keliausite autobusus – praeisite labai daug gražių kampelių. Lygiai tas pats, kuomet nuspręsite keliauti ir su traukiniu.

Akivaizdu, kad mikroautobusų nuoma – labai geras pasirinkimas nusprendus keliauti atostogauti. Lietuva yra labai plati ir daugelio nuostabių vietų mes nežinome, kadangi stengiamės keliauti į šiltuosius kraštus manydami kad ten pamatysime daugiau egzotikos. Visgi, daug nuostabių kampelių mes turime čia, tad pirmiausia juos apžiūrėti ir rekomenduojame.