slidinėjimo kelionėsDaugelis tautiečių, kurie propaguoja slidinėjimą tikina, jog neįmanoma kartą atsistoti ant slidžių ir daugiau to nebe pakartoti. Slidinėjimo kelionės tampa tarsi aistra, tarsi antru gyvenimu, kuris padeda bent kartą per metus įkvėpti sau naujos gyvybės tiek fiziškai, tiek protiškai. Dažnai didieji asai kantriai visiems kitiems bando įrodyti, kad tai galimybė praleisti laisvas dieneles geriausiai, kaip tik yra įmanoma. Tokiu atveju, pasikliovę kitų informacija, ir pastarieji bent mintyse pradeda planuoti savo atostogas ant slidžių. Tiesa, pasiruošimas kur kas ilgesnis nei kada galėjote pamanyti. Ypač pradedantiesiems, kurie turi pagalvoti ne tik apie drabužius ar įranga, tačiau tuo pačiu ir savo fizinę būklę.

Žiemos sportui ruoštis reikia ištisus metus

Tezė visiškai atitinką realybę. Jei nusprendėte, kad norite išbandyti slidinėjimo sportą, jam pradėti turite ruoštis dar būdamas namuose. Aktyviai gyvenantiems žmonėms paprasta nekylą jokių problemų, tačiau tie, kurie nepripažįsta fizinio aktyvumo, privalėtų dar būdami namuose sutvirtinti savo nugaros ir kojų raumenis. Tuo nepasirūpinus dažnai po pirmos slidinėjimo dienos nebelieka nori lipti ant slidžių. Nepasiruošus jus gali kankinti skausmai ir taip žiemos sporto atostogos gali būti gana greitai baigtos. Internete galite pasiskaityti, kokie pratimai rekomenduojami planuojant slidinėti.

Apranga

Jei jūsų slidinėjimo kelionės yra dažnos – tuomet geriau turėti savo drabužius. Su jais kūnas tarsi suauga, juolab žinojimas, kad jų daugiau niekas nevilki – nuteikia gerai. Tiesa, perkant, pavyzdžiui, batus – rekomenduojama ieškoti bent porą dydžių didesnio varianto. Panašiai ir su apranga. Ieškokite tol, kol rasite tobulai sau tinkantį variantą. Apranga negali varžyti jūsų judesių.

Įranga

Geriausia nuomotis vietoje. Kai kurie nusipirkę savą su ja keliauja po garsiausius slidinėjimo kurortus. Tačiau pagalvokite, kaip sunku ją bus pergabenti lėktuvu. Dažnai už snieglentes reikia mokėti nemažus papildomus pinigus. Slidinėjimo kelionės neatsieina ir be papildomų apsaugų, kurias taip pat geriau nuomoti vietoje, kad nekiltų jokių problemų. O juk jos universalios, tad rasite sau tinkamą variantą.