NR 5 patalpintaPlanuojate kelionę į Daniją ir svarstote, kaip saugiai ir patogiai pasiekti šią, už 1800 kilometrų esančią, šalį? Siūlome pasirinkti kelionę mikroautobusu. Kodėl? Keliausite tikrai nebrangiai, patogiai, saugiai, pamatysite kitas šalis, per kurias pravažiuosite kelionės metu.

Taigi, pirmas aspektas – kelionės kaina. Kelionės kaina vienam keleiviui: Lietuva–Kopenhaga – 450 LTL (130 EUR); Lietuva–žemyninė Danijos dalis – 350 LTL (100 EUR). Vežame į Daniją ne tik keleivius, tačiau ir siuntinius, negabaritinius krovinius. Siuntos kaina: Lietuva–žemyninė Danijos dalis, Kopenhaga – 100 LTL (30 EUR). Siuntoms, kurių svoris viršija 40 kg ir negabaritinių krovinių pervežimo kainos derinamos individualiai.

Antras minėtas geros kelionės aspektas – patogumas. Patogumą ir komfortą garantuos transporto priemonės – tai nauji mikroautobusai „Opel Movano“, kuriuose jausitės komfortabiliai ir kelionėje laikas tiesiog skriete praskries. Sėdynės mikroautobusuose sumontuotos keliomis eilėmis ir yra atskirai reguliuojamos. Sumontuotas kondicionierius puikiai pasitarnaus keliaujant šiltuoju metų laiku, kadangi mikroautobuse bus maloniai vėsu ir vasaros karštis neapsunkins Jums kelionės. O šildymo sistema sukurs malonią šilumą ir jaukumą kelionės metu žiemą, kuomet už lango šaltis ir dargana, Jūs keliausite šiltai ir patogiai. Kad kelionė neprailgtų, galėsite žiūrėti filmus, nes mikroautobusuose įmontuota vaizdo aparatūra. Be to, mikroautobusu keliauja daugiausiai 8 žmonės, todėl nebus didelio šurmulio, būdingo keliaujant kitomis transporto priemonėmis, pervežančiomis didelį keleivių skaičių, pavyzdžiui, lėktuvams, autobusams, traukiniams. Nedidelis keliautojų skaičius bei puiki oro kondicionavimo sistema garantuos komfortą visos kelionės metu.

Dar vienas Jūsų patogumą užtikrinantis aspektas – išvykimas iš Jums patogios vietovės ir atvykimas iki Jūsų pageidaujamo taško svečioje šalyje. Iš Lietuvos išvykstame tris kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, o iš Danijos į Lietuvą: trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Kelionės pradžios taškas Lietuvoje – bet kuri Jums patogi vieta.

Trečias aspektas, kuris buvo paminėtas kaip svarbus kelionėje, yra saugumas. Pirmiausia, tai visų keleivių saugumas priklauso nuo vairuotojo. UAB „Satransa“ taiko aukštus vairuotojų atrankos kriterijus, todėl gali užtikrinti vairuotojų atsakomybę, patirtį, vairavimo gebėjimus ekstremaliomis sąlygomis. Tiek transporto priemonė, tiek visi keleiviai kelionės metu apdrausti. Saugumą užtikrina ir patikima transporto priemonė. Prieš kiekvieną kelionę visi mikroautobusai kruopščiai patikrinami. Vežame į Daniją http://www.idanija.eu/ tik gerais, kokybiškais keliais, kurių dauguma yra mokami. Saugumą Jums garantuos tik legaliai dirbantys vežėjai, kuriuos rinktis siūlome itin atidžiai, nesusigundykite neįprastai žema kelionės kaina. UAB „Satransa“ turi visus reikalingus dokumentus ir licencijas.

Keliaudami mikroautobusu pasigrožėsite kitų šalių vaizdais. Vežame į Daniją pro Lenkiją, kur pravažiuojame Suvalkus, Varšuvą, Lodzę, Poznanę. Vokietijoje daugiausia važiuojame autostradomis, todėl pro didžiuosius miestus nepravažiuojame, tačiau, jei keleiviai pageidauja, mielai užsukame į Frankfurtą, Rostoką, Liubeką, Kylį, Berlyną ir Hamburgą.

Taigi, kodėl Jums verta keliauti su UAB „Satransa“?

  • pirma, mes vežame į Daniją greitai ir saugiai;
  • antra, mes vežame keleivius, siuntas iki 40 kilogramų bei negabaritinius krovinius;
  • trečia, garantuojame trijų kartų per savaitę išvykimą iš Jums patogios vietos ir pristatymą „iki durų“, taip pat punktualumą;
  • ketvirta, garantuojame keleivių draudimą visos kelionės metu;
  • penkta, vežame į Daniją tik gerais mokamais keliais;
  • šešta, vežame į Daniją komfortišku, labai patogiu ir techniškai visiškai tvarkingu transportu;
  • septinta, garantuojame vairuotojų profesionalumą, patirtį ir dėmesingumą visos kelionės metu.

Keliaukite patikimai ir saugiai.